Fascynacja lotnictwem oraz tysiące godzin w powietrzu sprawiły, że postanowiliśmy podzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą - sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Dlaczego Śmigłowiec

Nie chcesz stać w korkach, ale w miejscach, do których podróżujesz nie ma lotniska? Nic nie szkodzi - śmigłowcem bezpiecznie wylądujesz w wielu miejscach, a czas przelotu będzie conajmniej o połowę krótszy niż przejazd samochodem.

Właściwości, które sprawiają, że śmigłowce są tak popularne w ratownictwie i innych operacjach specjalnych, czynią z tego rodzaju statku powietrznego wyjątkowo wygodny, bezpieczny i szybki środek transportu.

Dzięki nam możesz nie tylko zdobyć licencję pilota śmigłowcowego, ale również możemy pomóc Ci w rejestracji lądowiska, a gdy cele Twoich podróży są poza granicami Polski - nasz kurs lotniczego języka angielskiego EASA / ICAO Level 4 pozwoli Ci wzbogacić uprawnienia lotnicze o egzamin językowy pozwalający na wykonywanie operacji lotniczych innych krajach.

Szkolenie PPL(H)

Pierwszym krokiem do zostania pilotem śmigłowca jest ukończenie szkolenia oraz zdanie egzaminów do licencji pilota śmigłowcowego turystycznego PPL(H) - czyli Private Pilot Licence (Helicopter). Licencja ta uprawnia do pilotowania statków powietrznych w celach niezarobkowych.

Szkolenie teoretyczne

Szkolenia Teoretyczne w GSA Aviation prowadzone są przez instruktorów, posiadających bogate doświadczenie oraz wiedzę z zakresu prowadzonych przedmiotów

2000 PLN + VAT

Szkolenie praktyczne

Zajęcia praktyczne do licencji PPL(H) możesz odbyć w Warszawie (EPBC), Choczni k. Wadowic (EPMA) i Płocku (EPPL). Cena szkolenia praktycznego zależy od kilku czynników, dlatego w sprawie wyceny zapraszamy do kontaktu

Zapytaj o wycenę!

Zaplanujmy Twoje Szkolenie

Podaj nam swoje dane kontaktowe, a my odezwiemy się do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania związane z rozpoczęciem szkolenia!

Pomoc w rejestracji lądowisk

Chcesz lądować swoim śmigłowcem przed domem lub na działce - do 14 dni w roku możesz to robić, jeśli tylko miejsce do lądowania spełnia warunki bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój hangar lub lądować na swoim terenie częściej - zarejestruj lądowisko!

Nasi pracownicy przygotują dla Ciebie dokumentację i będą Cię wspierać podczas całej procedury. Dzięki nam już wielu właścicieli śmigłowców spełniło swoje marzenie o rozpoczynaniu i kończeniu podróży lotniczej na własnym podwórku.

Rejestracja lądowisk

Lotniczy angielski

Organizujemy szkolenia grupowe oraz indywidualne na różnych poziomach zaawansowania, stacjonarnie i online. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z angielskim możesz zapisać się na kurs Intro, gdzie poznasz podstawowe słownictwo pozwalające pewniej poczuć się w powietrzu . Jeśli chcesz uzyskać wpis do licencji i masz minimum komunikatywną znajomość języka angielskiego, wybierz weekendowe lub indywidualne szkolenie zakończone egzaminem próbnym.

Podczas zajęć nauczysz się słownictwa i frazeologii lotniczej, przygotujesz się do konwersacji o tematyce lotniczej, poznasz wzorce korespondencji w komunikacji z ATC, dowiesz się jak interpretować METARy, NOTAMy i procedury opisane po angielsku.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców, kontrolerów ruchu lotniczego w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej i pilotów, którzy szczególny nacisk kładą na umiejętności praktyczne. Zajęcia w grupach maksymalnie ośmioosobowych.

Lotniczy angielski

Podaj nam swoje dane kontaktowe, a my odezwiemy się do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania związane z kursem angielskiego!

Nasz zespół

Nasz Zespół, to kilkanaście osób z bogatym doświadczeniem lotniczym - znakomici piloci i specjaliści z wielu dziedzin, związanych bezpośrednio z lotnictwem. U nas budowy śmigłowca uczą mechanicy, a prawa - prawnicy; korespondencji nauczysz się od kontrolerów, a o ograniczeniach ludzkiego organizmu opowiedzą Ci ratownicy medyczni!

Kontakt

GSA Aviation Sp. z o.o.

ul. Księżycowa 1

01-934 Warszawa

Polska

KRS:0000701812

NIP:5213800678

REGON:368645370

Sąd rejestrowy:

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie,

XIII Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał zakładowy: 35 100.00 zł

Lotniska

EPBC

Warszawa-Babice

EPPL

Płock

EPMA

Chocznia k/Wadowic

Bezpieczeństwo

GSA Aviation sp. z o.o. wdrożyła i stale doskonali System Zarządzania Bezpieczeństwem (SMS) w oparciu o regulacje Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) oraz Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego (ICAO). Jeśli byłeś świadkiem niepokojącego zdarzenia lub zauważasz problem, który według Ciebie może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa lotniczego - prosimy, wypełnij poniższy formularz. Każde zgłoszenie jest badane z zachowaniem pełnej poufności przekazanych danych osobowych, ale możesz zrobić to także anonimowo.